Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem ma egy 4Gb-os DDR3-as...

Hecse kérdése:

Vettem ma egy 4Gb-os DDR3-as 1333MHZ Kingstone ramot. Berakom a gépbe de nem ismeri fel csak azt ami alapbol benne volt. Felraktam a 64bites winyot deezutan sem ismeri fel. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha az ujat rakom be az elso slot-ba és kapcsolom be a gépet akkor a monitor fekete es nemtortenik semmi. Ha az ujat berakom a masik slotba akkor pedig szaggatott sipolas. Ha visszarakom a oreg RAM-ot az elso slotba elindul normalisan. Lehet hogy a RAM lehet rossz amit vettem? :S

2015. dec. 11. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

az alaplapod támogatja ezt a ram-ot?

mármint 1333-as órajelet biztosan támogatja?


22F

2015. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tamogatja...Most olyan embert keresek akinek ilyen megy a gépébe, hogy nála esetleg megy e. Ha nem értelemszeruen alaplaba van a bibi.
2015. dec. 11. 14:36
 3/4 MGéza ***** válasza:
Ennek könnyen utána tudsz nézni, alaplap kézikönyve megvan? Abban fel szokták sorolni a támogatott memória modulokat, de a gyártó honlapján is utánanézhetsz.
2015. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez az alaplap:

[link]


Egyébként támogatja meg minden szoval nemtudom hol a bibi.

2015. dec. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!