Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek...

Milyen videókártyát vegyek ebbe a konfigba?

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]

Proci: [link]

RAM: [link]

táp: [link]


Szeretnék egy olyan videókártyát, amit támogat a lapom és belefér a gépházba (egy normál méretű, FCPC egyszerű házról van szó). Az a fontos hogy menjen rajta a Witcher 3 medium-high beállításokon játszható fps-el.

Vagy Szerintetek vegyek egy jobb lapot? Mert a Ramokat is 1866mhz helyett csak 1600mhz-en tudja kezelni, csak D-Sub kimenet van rajta, stb.



2015. dec. 9. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyit szánnál az egész gépre? ha ezt a gépet megveszed az alaplapot és a tápot azonnal kell majd cserélni és ajánlott a hűtőt is mert az hangos és gyenge..inkább ír neked valaki egy normálisat csak írd meg a kereted.
2015. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én tudom ajánlani az msi gtx 980 ti gaming 6G-t azzal biztos hogy menni fog ultrán 60 fps-el
2015. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a fent említett hardverek már megvannak. Ezekhez a már meglévő hardverekhez szeretnék egy olyan vidikártyát, amit már fent leírtam, támogatja az alaplap, szépen fut rajta a witcher 3.
2015. dec. 9. 18:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ár képlékeny, mivel valószínű hardverapróról vásárolnám.
2015. dec. 9. 18:42
 5/8 anonim válasza:

én egy éve vettem 50 ért már azóta lement 40re

egy GTX 750Ti OC videókarit ...keveset fogyasztnagyon jó a hűtése nem melegedik fel kisházba sem és egész erős....

+ ezt lehet húzni és nem döglik be töle egy wicher 3mat ultrán elvisz

2015. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

jah igen és az előző vagyok ilyen ramba 1333Mhz dual kitett vegyél jobb és ez is huzható és c9 et vegyél belőle ne c10 et

(előző voltam)

2015. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de azért csak tudod hogy 200 ezret 100 ezret 50 ezret vagy mennyit adnál érte?
2015. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha bolti árhoz viszonyítunk akkor 50-60 ezer körül.
2015. dec. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!