Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adnak ehhez a videokártyához...

Rolrif84 kérdése:

Adnak ehhez a videokártyához átalakítót?

Figyelt kérdés
Ezt akártyát rendeltem, de anincs rajta d - sub, és a monitoromhoz csak azt adnak, az lenne a kérdésem adnak e valamien átalakitót hozzá. Biztosítéknak rendeltem hozzá egy ilyet: [link] ez megfelelne hozzá? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 9. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem linkelted be a kártyát


Ha van rajta DVI kimenet akkor párszáz forintért lehet venni DVI--D-SUB átalakítót.

Ha csak hdmi van rajta akkor szoptad, mert kb 10e forint egy átalakító

2015. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a monitoron és a videokártyán DVI-I vagy DVI-D csatlakozó van, akkor jó lesz a kábel.


A videokártyát meg linkeld be, vagy írd ki a típusát.


Ha a videokártyán DVI-I csatlakozó van, akkor szoktak mellékelni átalakítót az analóg átvitelhez.

2015. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem! Kártyalink: [link]
2015. dec. 9. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A gyártó szerint nem adnak analóg átalakítót, csak tápátalalító van a dobozban. Viszont abból kettő.

Megjegyzem ezt a kártyát bűn lenne analóg kimenettel használni. (szvsz)

2015. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat ha se monitorhoz nem adnak se vga hoz (igen ezt a kartyat meg a monitort is nem erdemes regi d-Sub on hasznalni) kabelt/atalakitot, akkor kabel mar megrendelve

szoval osszekotod vele es hasznalod

:D

2015. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!