Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég hosszúak a vezetékei egy...

Elég hosszúak a vezetékei egy Thermaltake Berlin 630W-os tápnak ahhoz, hogy egy Cooler Master Haf X alsótápos házban elérjen mindenhova ha hátul vezetem el?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ha jól gondolom ebből a táblázatból leolvasható a kábelek hossza:

[link]



#PC #számítógép #ház #hossz #tápegység #csatlakozó #HAF X #8 pines #Thermaltake Berlin 630W
2015. dec. 7. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert a cpu csatlakozónál rövid lesz (alaplapnak a tetején kell csatlakoztatni)
2015. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ennek a tapnak amugy sincs ertelme, ha 600W korulure tenleg szukseged van joval tobbet kell raszanod

ha meg nincs akkor egy 450/550 koruli minosegi tapot kellene


ennek araban talan van Antec HCG-620 (ami annak is megfelel hogy 600W koruli)

2015. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha elől vezetem el?
2015. dec. 8. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor se lesz elég...nekem matx házam volt és még úgy is elől kellet elvezetnem.
2015. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

81,3 cm az atloja a haznak kb.


a sata kabelek 45cm esek mivel 55cm szeles a haz valoszinu ide sem erne el mar a kabel, az atx12v/eps meg 55cm a haz majdnem 60cm magas, ez is erosen ketseges


ebben az arban szerintem nincs is olyan tap ami kabeleit tekintve megfelelne

toldozni persze barmit lehet


de minosegileg ez egy 15ezer alatti erteku tap, nem is modu melesleg

miert erne meg neked akkor?


ebben az arban a legjobb modu a be quiet! Pure Power L8 CM 530 (cseppet talan dragabb de csak 1ezresel kb. ha egyaltalan dragabb)


ilyen gephaz amugy sli/cfx rendszer miatt es teljes vizhutesrendszer miatt kellhet, ahhoz pedig egy 30-40ezres tap is a leges leg minimumabnak szamit (persze nem csak arat kell figyelni)


[link]


a HCG-620 nak nagyleptekkel hosszabb kabelei vannak


[link]


a HCG-520 nak is hasonlo hosszuak es ez szinten hasonlo arban megy mostanaban 21-22ezer kb.


[link]


aqua ban is kapni


[link]


a modularis nem sokkal dragabb


[link]


620 ast most sajnos nem igazan latok olcson, itt elvileg van alig dragabban mint aquaban az 520

a modu szinten alig dragaban ott van ennek a boltnak a listajan

2015. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sata kabelnel persze elfelejtetem hogy nem szukseges az elsonek belemenie (ha ez nem problema) tehat utana ami eler a meghajtokig azok is megfelelnek

vagyis a fokabeknel lehetnek kulonosebb gondok amit annyira nem erdemes atalakitozni (ATX12V/EPS es ATX24)

a HCG kell szerintem az elvezetest is megpehet probalni

modu tap meg sokszempontbol hasznos


Szia

2015. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. dec. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!