Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért pörög 100%-on a processz...

Miért pörög 100%-on a processzorhűtő már gépindításnál is?

Figyelt kérdés

Egy LC-Power LC-CC95-t használok az A10 7700K procim hűtésére. Viszont az a problémám ,hogy néha menet közben is de többnyire gépindításnál iszonyatosan pörög. A venti nem poros ellenőriztem, nyár végén volt pasztázva. Biost is gyárira állítottam , de ez sem segített. Alaplap típusa: ASRock > FM2A75 Pro4. A szobába ahol vagyok sosincs 20 foknál melegebb. A gépház rendes szellőző helyen van. A probléma nagy nehezen akkor szűnik meg ha 3x újraindítom a gépet vagy teljesen leállítom majd visszakapcsolom.


Valami ötlet esetleg ?


2015. dec. 7. 08:26
 1/5 Tengor ***** válasza:
58%
Első körben cseréld a tápot valami normálisra, aztán jöhet a többi probléma.
2015. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
600W-os CoolerMaster táp van benne. azt két hónapja cseréltem le
2015. dec. 7. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alaplap vezérli a ventilátorokat. A hozzákapott utility programmal, esetleg a biosban be lehet állítani a ventilátorok sebességgörbéjét a hőmérséklet arányában.
2015. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 tipust nem irtal, de mivel 99% al Elite a tap...

nem volt bölcs döntes...


regi es a mostani tap is karosithatott (es karosithat is amikor hasznalod...) sokmindent

mikor jott elo ez a problema?

amugy #3 +1

netan Bios Reset is segithet ezen

2015. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vagy lehetseges hogy egy Bios Frissites is segithet (ha nem a legfrissebb)


Szia

2015. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!