Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Plantronics GameCom 788...

A Plantronics GameCom 788 vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne ez a füles,hogy mik a vélemények róla.

Ami még érdekelne,hogy nekem csak egy sima Realtek Alc892 integrált hangkártyám van,és működne e vele fejhallgató által támogatott dolby surround hangzás? A hangkártya 7.1-et támogat,plusz felraktam a nyitott realtek drivert,így már a beállításoknál megjelenik Dolby Home,és Dolby Neo is,de a jelenlegi maxell fülesemmel semmi különbséget se vettem észre,se játék,se zene,se pedig film terén.


2015. dec. 6. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem nemrégiben volt szerencsém hozzá eléggé hulladék őszintén szólva inkább vegyél valami értelmeset ehelyett. Még a régi sima bedugós fülesem is jobb mint ez.
2015. dec. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első és eddig az egyetlen válaszoló,fogalmad nincs a Plantronics márkáról 55 éve gyártanak headseteket el kell kedves kérdező olvasni a wikipediat Plantronics Wikipedia ,nekem pont egy ilyen van Youtube-n rengeteg teszt van róla persze nem magyar egy kiváló 7.1-es Dolby és Pro Logic xll hangzású Gamer Headset első válaszolónak nincs igaza sokkal jobb a Razer vagy SteelSeries márkától amik csak mióta esport van azóta lettek felkapott márkák előtte sehol nem voltak úgy mondanám hogy reklám márka olyan mint karórknál az ICE WATCH,POLICE a CASIO vagy CITIZEN órákkal szemben amik valójában minőséget képviselnek mint ahogyan az a Plantronics márkánál is van a Németek nem árulnak gagyi dolgokat főleg meg nem több mint fél év százados múlttal a hátuk mögött,én CS GO ban minden trappot nagyon jól beazonosítok és hidd el kérdező a Plantronics Headsetek tekintetében az 5 legjobb márka ilyen még az Audio Technika,AKG,Plantronics számomra ezek állnak az első három helyen a mikrofonja sokkal jobb a Razer Kraken Pro mikrofonjánál a SteelSeries Siberia V2 meg a garancia lejárta előtt már legtöbb esetben tönkre mennek.a Plantronics él márka youtube-n ha tudsz egy kicsit is angolul rengeteg kommentben le lesz írva hogy mennyire jó és megbízható ez és a többi Plantronics Headset is.
2015. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen működne vele és ha nem vetted meg meg a Plantronics GameCom 788-at akkor vedd meg biztosan tudom állítani hogy egy nagyon jó hangminőségű Headsetre teszel szert a Headset 24 bit 96000Hz Stúdióhangzás mintavételi gyakirásággal bír DOLBY PROLOGIC IIX hangzással bír a 7.1-hez le kell tölteni és telepíteni kell a GAMECOM 780/788 7.1 SURROUND SOUND SOFTWARE (WINDOWS) Driver-t amit a Plantronics Hivatalos Angol Nyelvű Oldaláról tudsz letölteni itt [link] letöltöd fel telepíted és a ball hangszóró alatt világítania kell majd egy kék led nek ha nem világítana akkor nyomd meg ez jelzi a 7.1 tér hangzást de a telepített driverbe állítsd be a mintavételezési gyakoriságot 24 bit 96000Hz Stúdióminőségre ha Windows 10-et használsz a Windows 7-et akkor is a legmagasabb értékre állítsd ezt be semmi mást ne állíts rajta csak ezt ja a hang erőt még húzd max ra ha nem lenne a driverbe a maximumra állítva.
2016. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!