Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik laptopot...

Szerintetek melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy Hp laptop amely (AMD A4 5000)-es tipusú processzoral van ellátva és van egy másik ami Acer, az viszont (Celeron n2920)-al. Ahogy láttam az Amd újjab és kevesebbet fogyaszt valamint teljesitményben sem marad alul de azért az intel mégis csak intel.. Ami nekem fontos hogy támogassa a Windows 10-et és hogy a Solid edge-t is vigye.(Nem játszásra használnám)Ha valakinek van személyes tapasztalata akkor az még jobb lenne. A válaszokat előre is köszönöm :D.

#laptop #Amd A4 5000 #Intel Celeron 2920
2015. dec. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon volt dolgom ilyen laptopokkal , de szerintem NE a Celeron-t válaszd mert sokat lehet róla hallni ,hogy nagyon gyenge.Egyszerűen rossz! Inkább AMD. Ha valaki nem ért egyet velem akkor majd kijavít ha nem így van.
2015. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:

Ez a berögződés ... "de azért az intel mégis csak intel.."

BMWből is van 1.6 motorral szerelt, az intelnek is van ez a CeleRONCS, nos az AMD procikat nem támogatom mert lehet kapni intelt, Legalább pentiumot ha nagyon nincs pénz, de inkább i3ból a legalját ;)

1magon az AMD jelentősen erősebb, össz teljesítményben hasonló számítási kapacitásúak ezek a procik, javaslom adj egy összeget amiért lehet válogatni, hátha találunk jobb gépet, vagy megnézni a használt piacot ;)

2015. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, esetleg mi a véleményetek az (Intel n3540) tipusú processzoráról?
2015. dec. 7. 12:25
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Az N es processzorok tabletekbe fejlesztették, mobil eszközökbe, kis teljesítmény kevés áramból, i3 alá nem adnám ha tehetném ;)
2015. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!