Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfig 600ezerig bezárólag?

Konfig 600ezerig bezárólag?

Figyelt kérdés

Gépet szeretnék összerakatni 600 ezerig főleg játékra szeretném, intel , nvidia, ssd, 16gb ram . Valaki tudna összerakni egy működöképest ?

Úgy tervezem, hogy egy 10 évig ne kelljen majd újat venni.



2015. nov. 30. 14:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

8 éve volt egy 2 magos athlonom, 4 giga rammal és egy középkategóriás (hd4850) radeon kártyám. Akkor jónak számított, mindent vitt.


Ma ez tudod mire lenne elég? Megnézni az emailjeimet, pár hd filmet és könyörögni pár, nem túl régi játéknak, hogy 800*600-ban legalább a hibaablakot dobja fel, hogy miért nem indul el.


Lehet, hogy 10 év múlva 128 magos gépek lesznek, 256 gb ram mellett, 8 darab gtx980ti erejével felérő kártya lesz a videomegjelenítő, mindez 5*5 cm-be zsúfolva.

2015. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 El tudom képzelni. Ezért szeretem az am1 amd procikat is. (nem azért, mert hű de erősek, hanem mert egy 750ti vga-val nagyon jók). És most a lenovo (lenovo?) építőkockás megoldásairól se szabad elfelejtkezni. Pl. én 1,5-2 év múlvára tervezek pc cserét (alaplap, proci, ram, hdd, vga), most egy haswell i5-öm van 10gb rammal, amd radeon hd 6450-el. A 6450 támogatása lejárt (úgyhogy nagy sz_rban vagyok, pedig nem rossz vga), az 500gb vinyóm érezhetően lassítja a windowst (leginkább torrenteknél van fullon), ezért kell majd egy ssd is xD. Mondjuk a vinyóm lassúságát azért nem értem, mert van 2 régi maxtor vinyóm, ami windows xp alatt akkor is használható marad, ha pl. 2gb-os a pagefile.sys mérete. :DD 5 évre azért jóslok a kérdezőnek: A sata6g kimegy a divatból, helyette m.2-es és pcie foglalatot fognak használni (valószínűleg!), a klasszikus usb foglalatoktól búcsúzhatunk, helyette usb-c, és ha régi adattárolót/gépet akarsz használni, akkor kell drága kiegészítő, vagy átalakító. D-sub nem lesz a megjelenítőkön, ahogy lehet dvi sem. Helyette inkább hdmi vagy displayport. stb. Ezt nem lehet előre tudni...
2015. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!