Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Videó kártya a jobb?...

Melyik Videó kártya a jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt néztem ki.


[link]


[link]


Gép adatok :


proci: Intel i5-4590


VGA ( mostani) : Gigabyte GTX 750 2gb(1 hűtős)


táp: FSP raider 550


Alaplap: ASUS B85M-G


Gépház : M-Tech FM12A-BK



legfőképpen Játékra használnám.Azért ilyeneket mert nekem alapból kis gépházam van és mielőtt mindenki leírná "jézusom milyen moslék most azonnal cseréld ki a házad" Köszönöm de most nem, talán a közel jövőben de most biztos hogy nem! Csak annyit szeretnék megtudni melyik a jobb nem többet nem kevesebbet!


Előre is köszönöm



2015. nov. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akkor a gigabyte-ot, mert az annyira kicsi, hogy nem fog problémát okozni, hogy elhelyezd. Nem melegszik túl, úgy tudom, kicsit hangos...
2015. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké nagyon köszönöm de sokan mondták hogy az 1 venti kevés igaz ez ? De amúgy jó válasz ilyet vártam ment a zöld :)
2015. nov. 29. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv ,én is a gigabyte -ot ajánlom.Jó lesz!
2015. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :) !
2015. nov. 29. 22:47
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

970 ref. TDP je 145W

290X ref, TDP je 290W


290X bol is van 1 ventis


ahogy irták max. hangos lesz de hutessel cseppet se lesz gond (legalabbis normalis hazban biztosan nem lenne, de tiedbe se lesz valoszinu)


ha huvos tudna maradni es lehet szabalyozni venti fordulatot akkor lejebb venned es maris halkulna


tuningolni ne tuningold

970 t amugy is minek?

2015. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké nagyon Köszönöm mindenkinek akkor valószínűleg maradok a gigabyte-nál. A válaszok nagyon jók voltak ment mindenkinek a Zöld :) !!!
2015. nov. 30. 13:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ha tudnátok ajánlani olyan 2 ventis GTX 970t ami biztos belemegy a gépházba akkor ha leírjátok megköszönöm :)
2015. nov. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!