Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy a HP...

Mitől lehet az, hogy a HP laserjet 5L nyomtatóm sok oldalt úgy hoz ki, hogy hibát jelez, meg kell nyomni a bekapcsológombot, akkor kihozza az oldal felét homályosan, aztán külön lapra a másik felét?

Figyelt kérdés
Win7 em van, de a régi xpvel is baja volt. Szöveges fileoknál nincs baja, de a pdfekkel gyakran.
2010. márc. 21. 18:13
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:
Nekem ilyen gondom a régi tintasugaras hp nyomtatómmal volt, nem tudom pontosan, hogy ennél a típusnál, hogyan működik, de a tintasugarast elég volt resetelni, és helyreállt, nyomtaott egy tesztoldalt és onnantól kezdve ment normálisan.
2010. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nálam sajnos ez nem működik, többször próbáltam már. A tesztoldal tökéletesen kijön, a pdfeken a szöveg homályos, az ábrákból pedig kihagy részeket.
2010. márc. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!