Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség e 2 GTX 980 ti...

Mi a különbség e 2 GTX 980 ti kártya között?

Figyelt kérdés
az egyik a: "Gigabyte GTX 980 Ti G1 GAMING" a másik: "Gigabyte GTX 980 Ti Windforce 3X OC" az utóbbi a windforce az kb 30-40 ezerrel olcsóbb. miért? miben rosszabb? és fel tudnám overclockolni a g1 gaming szintjére?

2015. nov. 26. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindössze a GAMING felirat miatt drágább annyival.

Ez egy marketing fogás, mert aki nem ért hozzá az látja hogy gaming és hogy hű meg há és mikor megveszi akkor meg látja hogy semmivel se tud többet.

Max még hűtésben más de a WF 3x ugyan olyan jó hűtés.

Tuningolni pedig ugyan úgy tudod mint bármelyiket.

2015. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is marketing bullshitnek tűnik a "OMFG GAMING" dolog. Egy GTX 980 TI mi más lenne mint gaming.


Válószínű van mögötte valós tartalom de nem fogod kihasználni, egyszerűen túlfizetsz gyakorlatban nem hasznosítható funkciókat.

2015. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
picit jobban utánanéztem és ilyenek hogy a felirat világít meg valami olyan hogy jobb egy picivel a hűtése de nagyon nem találtam olyan dolgot ami miatt megvenném a g1-et úgyhogy windforce 3x oc lesz a választásom
2015. nov. 28. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A G1-nek fényévekkel jobb a hűtése mint az olcsósított WF3-nak én a G1-t venném nem marketing egyszerűen jobb és Megéri a felárat.
2015. nov. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] #7860-tól érdemes figyelni.
2015. nov. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 hát szerintem azért egy hűtés sem ér meg plusz 40K-t

Az lehet hogy jobb de a WF3-al sincsenek gondok.

2015. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az a kategória ahol spórolni szoktak vásárlásnál. De ha mégis akkor a WF3 árban vannak sokkal jobb/megbízhatóbb hűtők is.
2015. dec. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!