Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Egy gigabyte r9 380 2gb...

Bigfic1 kérdése:

Üdv! Egy gigabyte r9 380 2gb 980/1375mhz és melette egy fx 4300 3.8ghz cpu-vga pároshoz milyen tápot ajánlotok ugy hogy tuning is beleférjen mondjuk vga-nal 1070/1500mhz 20% tdp kitolással a cpu pedig 4.5 ghz 1.47 volton szerintetek milyet vegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 15:00
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az egy 3 eves teszt


regi teszt regi jatekokal... regi driverek regi oprendszerek...

na mindegy


de ez a 4300 rol UPGRADE :D 6300 ra

ez kiütött...

2015. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes hozzászólás azért vettem 4300 mert erre volt pénzem mondjuk egy árba volt a 860kval de azt ha jól tudom az fm2 foglalatba tovább nem lehet bővíteni az am3+ azt még lehet jobb procikkal azért választottam szerencsére nem károsodott még semmi csak HD filmezés használom meg netre a gépet hogy ne terheljem annyira nekem egyenlöre elég így a gép nem vagyok 60fps megszállott nekem elég ha 40-60 között mennek nekem az már folyamatoknak tűnik még hát 2 kisgyerek mellett egy kérót is fenntartani kell sajnos eddig erre a konfigra volt pénzem azt meg kifejezetten utálom ha olyanok írnak akit anyuci meg apuci eltart meg űberkonfigjuk van csak épp azt nem tudják milyen az amikor vmiért hónapokon keresztül dolgozni kell és lennének az embert hogy milyen gyenge a konfigja nekem eddig ezért kemény hónapokat kellett szenvednem
2015. nov. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!