Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon x1250 videokártya...

Ati Radeon x1250 videokártya probléma megéri ujratelepiteni windows?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek lenne egy problémám compaq6715b Ati Radeon x1250 videokártyával amióta fel telepitettem rá windows 7 ultimate 64 bit-et azóta nem mükődik opengl megnyitom counter strike 1.6 át állitom opengl akkor az egész játék elkezd vonalakban menni és vibrálnak a betük igy van a többi játékal is csak d3d be tudom futtatni, következő hibám hogy nem tudom eltávolitani ati radeon videokártyát ezt a hibát kapom amikor kitörölném (A windows nem találja C:\Program Files\ATI\CIM\BIN64\InstallManagerApp. Exe'fájlt) lehetséges hogyha ujra telepitem a gépet akkor attol félek hogy video kártyámnak a telepitője elveszik és már nem tudom letölteni az oldalárol mert már régi videokártya. Windows 7 home 32 bit volt rajta, leírom a gépem tulajdonságát (procceszor AMD Turion (tm) 64 X2 Mobile Technology Tl-56 1.80ghz 2 magos. Ha ujra telepitem akkor megmaradnak driver teleptők?
2015. nov. 23. 17:14
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Ha nem formázod a meghajtót újratelepítésnél vagy pláne MÁSIK meghajtón van, mitől törlődne le? A DirectX9.0c Legacy driver pedig szerintem ezután is elérhető lesz az AMD oldalán, nem?

[link]


És igen, ez Vista 64 bites driver, de kompatibilitási módban fel kell mennie.

2015. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segitséget most már müködik mind rajta. nem lesz baj hogy most ati radeon x1200 van fent? mert az előzö x1250 volt.
2015. nov. 28. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!