Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Búg a mikrofonom földelési...

Búg a mikrofonom földelési probléma miatt, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy földelési probléma, nincs földelve a konnektor de ehhez nem értek. Hogyan lehetne ezt megoldani, hogy ne búgjon? Nem lehetne magát a gépet leföldelni? Ha megfogom kézzel a gépházat, a búgás megszűnik. Nem lehetne valahogy a gépházból elvezetni valamivel maradandóan a feszültséget, hogy ne nekem kelljen hozzá érni? De mivel, és hova?

2015. nov. 22. 10:31
 1/1 hypno ***** válasza:

Vannak lehetőségek:


1. Dróttal (valamilyen, bármilyen szigetelt megfelel)a radiátorhoz kötni a gépházat. (ha van nálatok radiátor.)

De ez azért durva gányolás.

2. Hosszabbítóvaal egy földelt konnektorból megoldani az áramellátást.


3. A leginkább javallott szakemberrel behúzatni a földelést és lecserélni a konnektort. (Én pl. nem szeretem amikor elzsibbad a nyelvem ha odacsap a 230V)

2015. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!