Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom ezt eltüntetni?...

MarkXXD kérdése:

Hogy tudom ezt eltüntetni? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Gondolkodtam azon, hogy rákötök a gépemre 2 monitort egyszerre, de az egyik HDMI bemenet el van "torlaszolva". Itt egy kép, hogy hogy néz ki (kép: [link] és abban is biztos vagyok, hogy ez gyárilag lett odarakva. Próbáltam megnyomni egy kicsit meg megnézni, hogy mi tartja ott, de mivel nem nagyon értek a gépekhez, ezért inkább nem nyúltam nagyon hozzá. Valakinek esetleg volt már ilyen problémája, vagy tudja, hogy hogy lehet azt onnan eltüntetni?

2015. nov. 19. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:
A linkre kattintva nem lehet látni a képet, mindjárt feltöltöm egy másik oldalra is.
2015. nov. 19. 13:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2015. nov. 19. 13:48
 3/7 Tengor ***** válasza:
Milyen típusú kártyád van?
2015. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
AMD Radeon HD 7300
2015. nov. 19. 13:53
 5/7 DjImipapa ***** válasza:

Vékony csavarhúzóval kiszedhető...😃

Gyári képeken nincs benne.

2015. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom. De akkor úgy látszik, hogy én a ba**ódj meg kiadást kaptam.
2015. nov. 19. 14:49
 7/7 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT! Késsel kellett kifeszegetnem azt a műanyagot. Nem hiszem el, hogy erővel kell nekiesnem a gépemnek, ahhoz hogy normálisan működjön. Köszönöm a válaszokat mellesleg.
2015. nov. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!