Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 3,5ös telefoülest tudok a...

Egy 3,5ös telefoülest tudok a laptopomhoz mikrofonként használni? Bedugom a füles helyére, hallom a dolgokat rajta, bedugom a mikrofon helyére nem történik semmi.

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi van?


Na akkor tisztázás.


Van egy fülesed vagy fejesed? (nem mindegy)

Van-e benne egyáltalán miki?

Ha van akkor mennyi és milyen csatlakozó van rajta?

Próbáltad-e állítgatni a gépen a hangot, hogy mi legyen az elsődleges hang és miki?

2015. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ilyenem van. Mi az a miki?
2015. nov. 18. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:

Nézegetem a vezérlőpultot, de nem tudom mit kéne látnom.

Hangrögzítővel próbálkozok,de nem veszi fel amit mondok.

2015. nov. 18. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikrofon...


És az alapértelmezett hangszórót, valamint felvevőt (ami maga a mikrofon) kell beállítani.


De tudod mit, mond meg mid van, és akkor meglátjuk van-e értelme tovább foglalkozni a dologgal.

2015. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2015. nov. 18. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kombó jackes, ha a gépeden van combo jack akkor oda dugd, de szerintem gyanús, hogy működni fog mert ilyen jack többnyire csak laptopon van, asztali gépeket nem szokott lenni, és ez esetben még az osztóval se lehetne megoldani.
2015. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!