Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne a jobb vétel...

Melyik lenne a jobb vétel szerintetek? A Genius X-G300 vagy a Hama uRage Illuminated?

Figyelt kérdés

Kép szerkesztésre, 1-2 órás napi játékra WOT-ban és általános felhasználásra venném.

A cél h lehetőleg bírja ki 1-2 évig, kényelmes legyen, a scroll halk legyen, ne legyen kettős klikk és hasonló gondja.



2015. nov. 14. 16:07
 1/5 anonim válasza:
Szerintem Genius X-G300 a jobb. Jobban kézre esik szerintem.
2015. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Genius termékeivel az utóbbi 2-3 évben nem voltam megelégedve, ezért az én részemről nagyon nem ajánlom.

De ez csak az én véleményem.... (tavaj vettem tőlük utoljára egy egeret ami max.1 hónapot birt!!!!!)

2015. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Milyen egeret vettél ami csak 1 hónapig bírta, csak h tudjam, h olyat végképp ne :)

Milyet javasolsz ha nem ezt? más márka, típus is megfelel csak a 3-4ezres összegben benne legyen.

2015. nov. 15. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő hulladék, de ennyiért nem lehet jót kapni.
2015. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Próbálj inkább "Logitech" egeret venni azokkal semmi baj sincs(már mint ami nekem van és volt).

Genius nx mini egerem volt, laptophoz vettem a görgöje szart be, dekb úgy 2hét után már szrevehető volt ami csak rosszabb lett. Ezért lecseréltem logitchre mivel ezelőtt azom volt több mint 6 évig, cak nemtudtam laptophoz kicsi méretűt venni ezért is vetem aztán genius-t, de valahogy a géniusz összes többi termékei is elég vacakok, fülhalgatü...stb ezrt nem is ajánlom!!!!!

2015. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!