Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a "képernyőnek"?

Mi lehet a baja a "képernyőnek"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai nap el kezdett szarakodni valami, kb úgy 1 másodpercre egyből elmegy a kép és egyből vissza is jön.A gépem új, drivert frissítettem,op. rendszert frissítettem, újraindítottam a gépet csomószor,vírust néztem,de ugyanúgy csinálja. Van amikor fél órán keresztül nem, aztán van amikor 10 másodpercenként. Nem tudom mi lehet a baja, végső esetben újra rakom teszem a windowst, szerintem az segítene rajta. Plz help!


VGA: GTX 750 ti

Monitor: Lenovo l171



2015. nov. 13. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
mit jelent az elmegy a képernyő? kikapcsol a monitor v csak feketére vált?
2015. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem vagyok az ilyen térben zseni de azért írok :)

Én 3 dologra tippelek a videó kártya meghibásodott vagy a monitor vagy a monitornak a vezetéke tört meg.

Mondom nem vagyok ezekben zseni de írtam :D

Remélem segítettem

2015. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A monitor kábele megvan törve mivel ez érintkeési hibára vall. Cellux vagy nem tudom, hogy kell leírni, de nekem megoldott egy hasonló esetet.
2015. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!