Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy a laptopo...

Mitől lehet az, hogy a laptopon amin a tesztekben mennek a nagy gépigényű játékok szaggatás mentesen az nekem szaggat?

Figyelt kérdés

Már ötletem sincs(drivereket frissítettem,beállításokat átnéztem) de még mindig driver problémára gondolok.


egy Lanovo IdeaPad z50-75-ös laptopról van szó..

adatai :


AMD Fx 7500 processzor 4 mag 2,1 -3,3 Ghz

AMD R7 m260DX dual videókártya

8GB 1600 Mhz Ram (2x4)

1TB Winchester


válaszokat előre is köszönöm!



2015. nov. 13. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van a teszt, ez alapján a sok csúcs játék minimumon se megy rajta

[link]

2015. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge ez a kártya, gyakorlatilag a laptopomban lévő integrált intel cucc jobban teljesít.

Nem tudom, hogy milyen teszteket láttál, ahol mennek a nagy gépigényű játékok.

2015. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
youtube-on néztem videókat és ilyen,hogy Crysis 3 , Sniper Elite 3 ezek szépen mentek rajta meg igazából és is pl próbáltam olyannal,hogy Prototype 2 ,Fifa14 ,Call of Duty 4, Need For Speed Rivals, Need For Speed The Run és mennek rajta de elég sokszor leesik az fps 10 alá és akkor szinte játszhatatlan a játék holott a videóban a felsorolt játékok nagy része szépen fut és ebből gondolom,hogy valami nálam hiányzik vagy nem megfelelően működik.
2015. nov. 13. 14:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tesztet amit linkeltél és úgy gondolom,hogy ezek szerint tényleg nálam nem jó valami mivelt ott van egy Mafia II aminél még high beállításokon is egész jó kis fps-nek kéne lenni viszont nekem semelyik játékban nem megy 30 fölé az fps,mintha le lenne korlátozva...hülyeség lenne megpróbálni egy Op rendszer váltást?Most Win7 ultimate 64 bites verziót használok.
2015. nov. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!