Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Deus Ex, Black Ops3, Wow:...

A Deus Ex, Black Ops3, Wow: Legion, Witcher III, Skyrim és ilyesmik játszásához melyik a jobb monitor?

Figyelt kérdés

Mindenképpen ilyen nagyot szeretnék. :)


[link]


[link]


2015. nov. 12. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az LG 29UC97-S mindenképp!
2015. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BM-Striker ***** válasza:

29UM67-P, mivel az nem hajlított.


Hajlított monitorokonn torzul kép, ha nem pont középről nézik.

2015. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát az Acer nemrég dobott piacra egy 340000ft-os monitort úgy tudom. Csak nem olyan hülyék az Acer-nél hogy olyan gamer monitort készítenek amin torzul a kép 300000ft feletti kategóriában.


Nekem a hajlított tetszik mindenesetre.

De még várok kommenteket.

Amúgy a hajlított hány hrz-es?

Vagy ips-nél nem fontos a hrz-et nézni és mivel jelölik?

2015. nov. 12. 16:09
 4/13 BM-Striker ***** válasza:

#3


Erre van piaci igény, tehát ezt gyártják.

Ha bemész egy mediamarkt-na pl. én megnézed hajlított tv-ket/monitorokat, láthatod torzulást.


IPS-nnél ponat annyra szémít a képfrissítés,mint más panelnél

2015. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval a profi gamerek olyan hülyék, hogy megveszik azt ami rossz.
2015. nov. 12. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:

#5: A profi gamerek nem vesznek semmit, a szponzor adja nekik.

Nálam volt tesztelésre két hajlított monitor, és bizony Photoshopban vagy Office-ban iszonyatos torzításokat produkált mindkettő. Lehet, hogy játék vagy filmnézés közben fel sem tűnik.

2015. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kassash válasza:

Nem azért, de aki multimédiás térhatású ív monitoron akar Photoshop-et vagy más ilyen Office alapú programot használni, ott azzal az emberrel, már rég nagy baj van.


Neked játékra kell a monitor. Akkor vagy az ívelt-et vedd vagy egy 3d-s támogatással rendelkező monitort!


Ha másra is akarod használni a gépet, akkor mindenképp az egyenes lapfelülettel rendelkező, "hagyományos" monitort ajánlom mivel akkor másra is tudod használni könnyedén.


Ha meg még keményebb élményt akarsz, vegyél egy óriás méretű lcd tv-t amit rákötsz a gépre. El kell vele kicsit bíbelődni míg beállítod hogy tökéletes legyen, de utána a szín kezelés és más a tv-nél alap de monitoroknál nem létező hatásoknak köszönhetően, gyönyörű képminőséget tudsz beállítani magadnak Nvidia képernyő beállításokkal, illetve a tv-n lévő plusz beállításokkal.


Nekem is ugyan így van megoldva. 120 centis házimozi tv van monitor gyanánt. RPG vagy FPS játékokban akkora látóteret biztosít ami már majdnem Oculus Rift. :D :P

2015. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Yo!

Az Oculus-t én is tervezem beszerezni, főleg hogy a Skyrim és azt hiszem a Fallout 4 is kompatibilis vele.


TV?

Még nem gondolkoztam rajta.

Ez jó? Esetleg más kellene?

Én olyan 130-ig mennék max árban.


[link]

Nem tudom milyet szerezzek hozzá.

2015. nov. 19. 15:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Az Oculus-ban az zavar, hogy bár nekem még nincs... szóval hogy 2X látod ugyanazt. megoldhatták volna úgy is, hogy egy nagy lencsében láss mindent 1X nem?
2015. nov. 19. 15:49
 10/13 BM-Striker ***** válasza:

#9


Nem. VR-nek az a lényege, hogy független képet kapjon egymástól a két szem. Ha csak egy kijelző lenne, akkor is dupla felbontás kéne hozzá.

2015. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!