Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech Driving Force GT hiba?

Logitech Driving Force GT hiba?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy va di új DFGT-t

Játék alatt (F1 2015) arra lettem figyelmes hogy elmozdul a kormány szöge. Szóval ha a kormány 0 fokon van a játékban balra tart.

A játéban akkor van egyenesen ha én forgatok a kormányon jobbra.

Remélem érthetö.

Olyan mintha rosszul lenne kalibrálva pedig a kalibrálás után jó de aztán megin elmegy.

Drivert ujraraktam 2x usb ki usb be. De igy is elmegy.

Kalibrálás jó de ahogy tesztelem elmegy a kormány szöge.

Volt már DFGT-m de annak nem vot ilyen baja.

Mi lehet a gond? :(


Ma vettem, lehet hibás?



2015. nov. 10. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hibás.

Nekem sokszor volt olyan kormányoknál, hogy akár pár napot követően elkezdett oldalra húzni. Rögtön nem, csak használatot követően, mint ha az érzékelő nagyon hamar megadná magát. Mondjuk a gyakori cserék miatt így lett 5 eredeti példányom a screamer 4x4-ből, azokat "elfelejtettem" visszacsomagolni a garanciáztatásnál :)

Egy 40000-es kormánynál ne érd be kompromisszumokkal. Vidd vissza és kérd a cserét. Az meg, hogy a kalibrációs beállításokat nem menti el, az a beépített memória hibája, vagy szoftveres probléma.

2015. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!