Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokartya csere?

Videokartya csere?

Figyelt kérdés
sziasztok! mielott megkoveztek, tudom hogy buta kerdes, de sehol nem talaltam normalis valaszt....szoval van nekem egy EVGA GTX650 TI BOOST-om, 1 eves minden okes vele, viszont lassan jon a karacsonyi sz@rsag, es szeretnem lecserelni egy MSI Radeon R9 380 GAMING 4GB GDDR5-re..... a kerdesem az volna, hogy mi en fogom latni a kulombseget? gyorsabban latom meg az embereket, mint a tarsaim (coop-ban)? vagy miben? mert felbontasban most is szuperul megy a kartyam....bocsi a buta kerdesert.... koszi elore is
2015. nov. 7. 22:59
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

coop ban?


azt se tudod miért de lecserel el egy viszonylag jo kartyat?:D


ráérsz még böven a cserevel


de 380 4gb amugy best buy kategorias


jelentosen erosebb a 380, de van igenyed rá?


nagyobb teljesitmeny miatt nöl az fps

igy minden folyekonyabb lesz


multi jatekokban viszont rengeteg egyeb dolog is szamit


ha minden mas eleg hozá akkor igen kicsi "mikro" elönyöd lehet a magas fps miatt vagyis hamarabb reagalhatsz, de ugye itt tized/szazsd masodpercekrol van szo, szoval adotsag is kell hoza hogy ki tud hasznalni


de hogy meg e éri csak e miatt ujitani azt nem hinnem...


hasznalt vga t inkabb erdemes venni szerintem..


hardverapro.hu


ha csak egy kis multi elöny miatt kell


amugy meg ha mindenfele mai jatekokhoz (es jovobeliekhez) kell akkor 380 nagyon hasznos lehet 650 ti boost hoz kepest

2015. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, ment a zold kezecske
2015. nov. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!