Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire erdemes megvenni az...

Mennyire erdemes megvenni az alabbi konfiguraciot? Hosszu tavra tervezek vele azert keresek egy jobb gepet.

Figyelt kérdés

-ASUS P5P43TD PRO

-Inter Core2 Dueo 2.93 3MB 775 E7500

-2*2GB Kingmax 1333 MHZ DDR3 RAM

-Stability Power 550W Low noise tap

-ASUS GeForce ENGTS250/DI/512MD3 512 MB DDR3 PCI Express Elore is koszonom


2010. márc. 18. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

hosszu tav az mennyi? 4-5 ev? Mire hasznalnad?


ez a gep igy 1-2 evig elmegy. ha tovabb akarod akkor minimum 4 magos proci, vagy core i5 i7. a jatekok lassan 4 magra lesznek optimalizalva, jonnek a dx11es jatekok.

A videokartya sem tul eros. Akkor mar valami gtx280. Viszont ha javasolhatom ne az asust vedd, dragabb 10ezer forinttal, csak azert, mert van hozza 2 jatek, meg egy csomo ajandek. ottvan pl az inno3d, szinte ugyanaz.

2010. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tápot NEM! Rendes tápot vegyél az alábbi márkák közül: Chieftec, Corsair, Seasonic, (Delta), Enermax. Ezek a legnagyobb gyártók. Na jó, pl a Corsair szeret Delta tápokat rakni a tápjaiba stb. Lényeg a minőség, nem a mennyiség. Amit én javaslok az a Corsair CX400. Ehhez a konfighoz bőven elég lesz, simán még egy ugyanilyen vga-t elvinne egy quaddal, szal ha veszel, gagyit ne vegyél. Nincs bennük védelem, ha leég a táp/zárlatos lesz, megy vele jobb esetben a vga, roszabb esetben alaplap, proci. Gondold meg. VGA-nál Randeont nézz sztem, HD5770-et inkább, igaz drágább, de új és DX11-es(nagy szerepe nincs azért). Többi akár maradhat.
2010. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

számítástechnikában, nincs hosszú táv.

3 éve raktam össze egy gépet, több mint 300 ezer Ft-ba került, ma megtudnám venni ue. vagy még erősebb kombinációt, 120-150 ezer Ft-ból...

2010. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolso, jaja. a pc fejlesztes a legnagyobb bukas.
2010. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távra nem lehet gépet összerakni...:)
2010. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távra socket 1366-os alaplapot kell venned, abba bírsz később hatmagos procit venni, vagy akár most is, ha van 1000 euród csak a procira. Olyan lapba a legolcsóbb proci az i7-920-as. Videokártya legyen ATI HD5870-es, azzal egy ideig biztos kihúzod.
2010. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igazabol alap dolgokra kellene a gep, de nem szeretnek minden evben ujat venni, ezert gondoltam egy erosebb gepre, jo lenne ha 3-4 evet birna.
2010. márc. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!