Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen NAS-t vegyek?

Milyen NAS-t vegyek?

Figyelt kérdés
A következő célokra lenne szükségem rá: Filmek full hd 1080p MKV kiterjesztésűek valamint egyéb "házi videók", képek nem bánnám ha tudnám csatlakoztattni a google drive accountomat, a többi alap pedig szerintem: USB, ethernet, alacsony fogyasztás.

2015. nov. 3. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ezzel a kettövel szemezek de a dlinkről aztmondják nemjó annyira mkv lejátszás.

2015. nov. 3. 20:23
 2/4 A kérdező kommentje:
A torrentezés a másik alap lenne. Köszönöm előre is!
2015. nov. 3. 20:24
 3/4 anonim válasza:

A legjobb cuccokat a Synology csinálja és a Qnap.

Az előbbi annyival jobb, hogy magyarul is tud rajta a DSM nevű operációs rendszer. Illetve olvastam egy bolt honlapján, hogy bár évekkel ezelőtt a Qnap eladásával kezdték, szerintük a Synology időközben megelőzte a Qnap-ot, ezért jó szível már nem tudják ezt eladni, ezért kb két éve nem forgalmazzák tovább.


Nemrég megvettem a legalapabb 1 fiókos 115j típust, és kiválóan üzemel. Attól féltem, hogy gyenge lesz, de nem az!

Az összes Synolology NAS-on ugyan az az oprendszer fut, a DSM. A honlapjukról elérheted a demot, ahol ki tudod próbálni (Egyébként a Qnap-nak is van demoja)


A többi gyártót felejtsd el, nem éri meg velük bajlódni.


Bővebb infó:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 várady márk válasza:
Mind a Qnap mind a Synology tud magyarul. Qnap ugyan abban az árfekvésben kicsit "erősebb" gépet kinál.
2016. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!