Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a billentyűzetemmel?

Mi a baj a billentyűzetemmel?

Figyelt kérdés
Kezdődött azzal hogy a numerikus billentyűzeten nem működött minden billentyű. Jó mondom biztos a végét járja majd lecserélem. Ez hetek óta ment. Ma reggel bekapcsoltam a szgépet, már az enter meg a backspace se működött. Jó kihúztam a billentyűzetet, bedugtam az elülső usb portba. Ott már minden működött tökéletesen a numerikus billentyűk is. Meg is örültem, dugom vissza a hátsó portbe, a numerikus működik ott is, de a backspace meg az enter nem. Vagy 3 hátsó portot kipróbáltam. Most előre van bedugva, itt működik minden. miért csinálja ezt????
2015. nov. 3. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül 2 hete volt ilyen problémám, csomó gomb itt ott nem müködött, megfogtam széttörtem a billentyüzetet és vásároltam egy újat 2 ezer forintért(genius) tökéletes müködik :)
2015. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barbár népség nem bánik finoman az elektronikus eszközökkel, még ha egy billentyűzet szétverése nem is könnyű feladat...


Ha tippelnem kéne, akkor az elülső port usb 2.0, azaz nincs kompatibilitási probléma, a hátsó pedig 3.0-ás. Lehet egy driver frissítés tette tönkre. Vagy egyszerűen elromlott.

2015. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!