Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya, cpu, tápegység...

Videokártya, cpu, tápegység 70ezerből?

Figyelt kérdés

Megoldható lenne egy olyan fejlesztés ami csak 70ezer forintba kerül, processzor, videokártya illetve tápegység vásárlás?

A mostani számítógépem adatai:

Intel Core i3 540 3.06 GHz

kingmax 4gb ddr3 1333mhz ebből kettő

MSI H55M E23 alaplap

Igazából a fő célom az lenne, hogy a gépen tudja futtatni a Fallout 4-játékot. Nem számít ha lowon, és ha 20-30fps-el. Csak játszani szeretnék vele. Ennyi pénzt szánok rá, igazából nem is tudok egyszerre mindent megvenni, csak szépen alkatrészenként, kb. májusra tudnék megvenni mindent hozzá. Tudom, nem a legjobb így fejleszteni egy számítógépen, de ez van, csak így tudom megoldani. Na meg, szerintetek rendeljem elő a Fallout 4-et annak ellenére, hogy biztosan nem fut a gépemen, vagy várjak, addigra lemegy az ára.

Köszönöm a segítséget!



2015. nov. 2. 20:44
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és: Codegen 450W mindenféleképpen cserélném, eddig kibírta de nem várom meg a halálát.
2015. nov. 2. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az alaplapot meg a cpu-t még hagynám és gyűjtenék picit , a táp legyen egy thermaltake hamburg 530w , ez 15 ezer , vga legyen egy gtx 750 ti , ez 37 ezer, ez 50 ezer kerekítve , a maradék pénzhez mêg teszel félre és ha összejött egy 60-65 k akkor mehet bele egy b85 lap +i5.
2015. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt a Fallout 4 gépigénye:

[link]

Én a procit még nem cserélném.

Videókártyának ezt vedd:

[link]

Kell még 4gb ram:

[link]

És a táp:

[link]

Szerintem így, ezzel az összeállítással fog menni a játék, később ha lesz rá kereted lecserélheted a processzort és az alaplapot.

2015. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8gb ramom az megvan :) kingmax 4gb ddr3 1333mhz ebből van kettő
2015. nov. 2. 21:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Tervem:

[link]

illetve:

[link]

ez így összesen 50ezer forint. Karácsonyra megveszem ezeket. Aztán meglátjuk hogy hogy megy a játék. Akkor is csak április környékén tudok venni processzort.

2015. nov. 2. 21:17
 6/8 A kérdező kommentje:
félek hoyg kénytelen leszek processzort is venni ha játszani szeretnék vele, de majd meglátjuk hogy fut. Köszi a válaszokat.
2015. nov. 2. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
procid maradhat egy jobb hűtés rá és fel kell húzni ameddig lehet csak ! + 4 gb ram "ebből kettő " ez most 2x2 vagy 4x2? ha gagyi a tápod akkor egy minőségibb abból sem ártana.
2015. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben néznék bele használtan egy i5-750/760 procit, ez még ha minden igaz jó a lapodba, és 18K körül mennek.

Tápnak 15K körül vannak már jók, pl a fentebb írt Thermaltake is.

A maradékból meg egy új 750Ti, de szerintem itt is jobban járnál egy használttal, 35K körül mennek HD7870/R9 270-ek, amik sokkal jobbak a 750Ti-nél.

2015. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!