Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor probléma. Hogyan...

Monitor probléma. Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Ilyen csatit lehet bedugni a videó kártyámba!

De a monitoron csak vga van. 16:9-es 22 col lcd monitor!

Hogyan tudom ezt vga -ra alakítani? Videó kártya csatiba ez megy bele azaz ilyen:


[link]


2015. nov. 2. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Viszont ha hdmi -val kötöm össze akkor csak 1280 -ig vehetem fel a felbontást ha felveszem full hd-re akkor nagyon éles túlexponált képet kapok!
2015. nov. 2. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Kell venned egy átalakítót:

[link]

2015. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom de ez dvi-d ez csak digitális a lapos csati mellett nincs az a 4 tű! tehát amit linkeltél az nem tudom bedugni a vga-ba,
2015. nov. 2. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tehát DVI-D csatlakozód van?


Olyan átalakítót is kapni: [link]

2015. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor ad képet a monitor mert öcsém szerint nem. Jó lenne ez a megoldás. Holnap megnézem a helyi pc boltban. Köszi a válaszokat ment a zöld!
2015. nov. 2. 12:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudod hdmi vel miért nem jó?
2015. nov. 2. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Anno nekem a hd 6870 volt az első olyan kártyám, amint nem volt VGA kimenet, de adtak hozzá gyárilag egy ilyen átalakítót és azzal jól szuperált.
2015. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!