Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni szeretnék egy Mars...

Venni szeretnék egy Mars Gaming Headset MH4-et és nem tudom hogy nem lenne-e baj ha nem vennék hozzá 7.1-es hangártyát. Egyáltalán megéri-e egy ilyen headset-et venni?

Figyelt kérdés

Neten nem találtam magyar és angol nyelvű bemutatót sem.

Igaz-e hogy tök mindegy mi van a headsetre írva az akkor is sztereónak fog hallatszani?



#hangkártya #headset #Mars #fejhallgató #sztereó #Gaming #Mars Gaming #Mars Gaming Headset
2015. nov. 1. 18:03
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Nem kell hozzá hangkártya.

Szerintem minden "GAMER HEADSET" túl van árazva.

Erről nem tudok nyilatkozni.

2015. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 7.1-es fülesek kivétel nélkül mind szarok. Vegyél helyette egy NORMÁLIS fülest, ne ilyen "gamer" vackot. Ha egy fülesre rá van aggatva, hogy gamer, akkor messziről kerüld. A 7.1-es hangkártya füleshez totál felesleges, a legtöbb alaplapi hangkártya bőven elég, hacsak nem az 50-60 000 Ft-os füleseket akarod meghajtani velük, ott meg már bármilyen gépházon belüli hangkártya rossz választás (gépen kívül sokkal kevésbé zajos a környezet -> jobb hangminőség).


20 000Ft-ért már nagyon jó AKG, Sennheiser, Sony fejhallgatókat lehet kapni. A Steelseries, Razer, Turtle Beach stb. egyéb gamer szarokat meg messziről kerüld el. Az egyedüli, amiről jókat hallottam (bár magam nem próbáltam), az a Hyper X Cloud, ami egy egész normális fejhallgató, átnevezve, mikrofonnal.

2015. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

Asus Cerberus is jó pl.


És a Turtle Beach nem "GAMER" márka, henem egy rendes auadioszköz gyártó.

2015. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!