Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvárni az nVidia...

Megéri megvárni az nVidia pascal-t?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy gépet, de állitólag 2016-ban megjelenik a pascal. Most egy GTX970-et néztem ki, de ne mtudom pontosan mennyit kéne várnom és, hogy mennyibe kerülnének az újak. Szerintetek vegyek 970-et vagy várjak akár 1 évet is.

2015. nov. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A technika mindig fejlődik, érdemes megvárni a 2100-at is, mert lesz valami új. Általánosságban elmondható, hogy a videokártyák és az adattárolók kivételével mindenre lehet hosszútávon tervezni. Azaz a gép többi részét már most megveheted, az árak nem fognak jelentősen változni, illetve addig használni is tudod.
2015. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkabb varj 2-t, akkor sokkal jobb kartyat kapsz a penzedert.
2015. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak is rajtad múlik, ennyi erővel simán várhatnál 3 évet is mert akkor majd még erősebb kártyák foknak kijönni, igazából azt mondom, hogyha FHD-ban tolod akkor a 970 még simán elég lesz 2-3 évig, ha pedig szépen lassan kompromisszumokkal akarsz játszadozni akkor meg tudod csinálni azt amit én, egy GTS 250-et használtam kb 7 éven át és pont elég volt, sőt FC3-at HD felbontásban simán hajtotta 40FPS-el ultrán, szóval okosan kell csinálni és szinte bármire elég lesz.
2015. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a mostani gpu-d. Ha még egy évig elég akkor érdemes. Ha nem elég (vagy nincs) és gamer vagy, akkor mindenképp rászorulsz egy kártyára. a GTX970 helyett amúgy inkább R9 390 vagy ebben a hónapban jelenik meg az R9 380x. Az R9 390-el kihúznád addig is amíg a Pascal-nak elfogadható ára lesz (merthogy elsőre nem lesz "olcsó" az biztos).
2015. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te tudod , sztem ha most megveszed a 970-et azzal sem fogsz rosszul járni.
2015. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. válaszolónak- én is nézegettem, de nekem AMD nem kell.

Egyébkánt 650-em van most, 1 évig simán elég. De 2016 végén vagy mikor fognak kijönni ?

2015. nov. 1. 14:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nézegettem az árakat és azt vettem észre, hogy megjelenéskor olcsóbb volt mint most a 970. Érdekes. Van valami hir az 1000-es sorozatról ? Remélem az 1070 is 360-400€ körül lesz.
2015. nov. 1. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Elméletileg igen, 2016 második felében. Ámbár jós Én sem vagyok, hogy azt mondjam, hogy ez tuti!

2015. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!