Miért bugolnak az árnyékok?
Figyelt kérdés
Gtx 650 Ti videókártyám van, és néhány játéknál bugol az árnyék. World of warcraft LK-ben csíkozódik, Titan questben meg remeg, meg minden. Valamelyik játékban semmit nem lehet tapasztalni.
A legújabb vga driver van fenn 358.50. A régi játékokat nem szereti, vagy van rá valami megoldás?
2015. okt. 31. 15:30
1/1 anonim 



válasza:





A WoW-ot frissítsd, a Titan Quest lehet azért ilyen, mert régi a játék. Sajnos ez ilyen.
Játékonként utána nézhetsz pl így hogy " Titan Quest shadow flickering" hátha van valami fix, vagy ilyesmi.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!