Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra egér ami vezeték...

Játékra egér ami vezeték nélküli és lézeres?

Figyelt kérdés

Keresgélek már egy ideje, de eddig nem tudtam dönteni, hogy melyik lenne alkalmas nekem. Hátha Ti tudtok valami olyat ami nincs benne az Árukereső kínálatában.


Játékra kell mindenképpen, de nem multizok. Egyetlen kivétel az SWTOR, de ott sem játszom másokkal. Leginkább szerepjátékozok vagy fps-t játszok. (Mass Effect, DA:I, COD,BF, Fallout stb.)


Ha állítható a felbontása akkor az mégjobb :) Nem kell nagy hatótávolságúnak lennie. Lehet csajos is, ha már lányból vagyok :)



2015. okt. 31. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Se a vezetéknélküli, se a lézeres egér nem jó játékra. Optikai vezetékest kell nézni.
2015. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem multizik, akkor egy tescos vezeték nélküli is jó. Az AI ellen nem kell 20 ezres egér.
2015. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:

Egy keretet írhatnál, hogy mennyiért gondoltad.


Játékra (meg úgy általánosságban is) érdemes vezetékes egeret venni ami lehetőleg optikai szenzorral bír. Itt van egy oldal, ahol ajánlható egerek listája van. Ha itt keresgélsz, nem foghatsz mellé: [link]


Ha nem kapnál itt kielégítő választ, akkor itt utána kérdezhetsz: [link] . Én is innét kérdeztem meg, hogy milyen egeret vegyek 16.000 forintért. Ajánlottak egy viszonylag jónak kinéző egeret, és lásd, 3 éve ez van. Kényelmes, semmi baja nem volt még, FSP-hez tökéletes!

2015. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, a keret: 8.000Ft-ra gondoltam kb.
2015. okt. 31. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:

10 éve vezeték nélküli egérrel játszok, a mostani egy ConCorde ( [link]

Jó még, csak már olyan, mint amin átmasíroztak és a DPI kapcsoló gombja se tökéletes.

2015. okt. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!