Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair RM650x 80+ Gold...

Corsair RM650x 80+ Gold tápegység kompatibilis a Gigabyte H97-HD3 alaplappal és Intel i5 4590 procival?

Figyelt kérdés

Most egy Corsair VS650 van a gépben, de le akarom cserélni erre a moduláris RM650x-re viszont a Corsair oldalán ez volt írva:

Compatibility

- 6th generation Intel® Core™ processor Ready (Intel Skylake and Z170 motherboards)

- ATX12V v2.4 and EPS 2.92 standards and is backward compatible with ATX12V 2.2, 2.31 and ATX12V 2.01 systems



2015. okt. 31. 10:14
 1/3 cicka04 ***** válasza:
Igen, bármelyik táp kompatibilis ezzel a config-gal.
2015. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen videokártyád van, de én nem vennék RM szériás tápot. Bár én is töprengtem, hogy EVGA 550G2 legyen vagy RM550, a Corsairrel nem csak az a gond, hogy nincs magyarországi szervize, hanem az, hogy "túl jó" rajta a passzív mód, 40%-ig nem forog fel a ventilátor. Sok Corsairt vittek már vissza egyszerűen azért, mert megfőtt. Ha biztos vagy abban a 650W-ban, biztos vagy abban, hogy terhelés alatt magas lesz a komponensek fogyasztása, hajrá, de amúgy én a helyedben mást választanék.
2015. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
EVGA GTX760 a kártya, most jelenleg szintén egy 650W-os Corsair táp van benne, csak ez nem moduláris és tele van felesleges kábelekkel így kevésbé esztétikus látványt nyújt. Ezért akarom lecserélni.
2015. okt. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!