Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a videókártyám driverét?

Figyelt kérdés
Amd radeon hd 6470M hivtalos oldalról próbáltam, de valamiért a 7400M seriest rakja fel. pedig manuálisan állitottam be
2015. okt. 30. 21:57
 1/5 CspCsj ***** válasza:

A 7400M valójában az AMD átnevezett 6400M szériája, így nem kell keresgélni, az AMD oldalról az újabb driver-ek valószínűleg mind így fogják felismerni.

A laptopgyártó weboldaláról töltsd le a modellnek megfelelő legfrissebbet, azzal talán még a "helyes" szériaszámot is ki fogja írni.

2015. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Egyébként milyen Windows van telepítve? Win7/8/10, 32-64 bit?

2015. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

win 7 64 bit, az a baj,hogy ha a 7400 seriasat rakja fel bekapcsoláskor fekete képernyő lesz és csökkentett módban kell visszaállitanom mindent.

Nem az amd oldalárol hanem az asuséról most feltettem elvileg a megfelelőt.

2015. okt. 31. 11:32
 4/5 A kérdező kommentje:
De valami igyse okés, mert néha elkezd laggolni a gépem, meg a játékok nem ugy futnak mint régen.
2015. okt. 31. 11:34
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Mit jelent az "elvileg" megfelelő?

Támogatási oldalról a laptop modelljének megfelelő?

Próbálj több régebbi driver verziót, amelyik beválik azt mentsd el későbbre.

2015. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!