Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzet/Egér...

Milyen billentyűzet/Egér kombót ajánlotok?

Figyelt kérdés

20ezer forint a maximális, és úgy is jó, hogy külön egy egér és külön egy billentyzet...

Ezeket néztem:


[link]


[link]


[link]



2015. okt. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt az egeret használom és nagyon meg vagyok elégedve vele:

[link]


Billentyűzetnek meg ezt:

[link]

2015. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SylwerStone ***** válasza:
Vegyél egy roccat kone pure -t, meg egy tescos billentyűzetet (billentyűzetben úgy is csak a mechanikus hozna nagy áttörést, az meg magában 20+k)
2015. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Roccat kon pure alaelett van, ezt drágállom :/

A Genius márkával van egy-két kifogásom, átlagos minőség, átlagos ár, átlagos élettartam :D

2015. okt. 28. 09:11
 4/7 A kérdező kommentje:
hogy jött az "alaellett"??? azt akartam írni hogy "20ezer felett van"
2015. okt. 28. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A Roccat általában jó cuccokat gyárt, de a Kova szenzorja és görgője legendásan rossz. Az olcsóbb Lua megeszi reggelire.

A Razer már csak árnyéka önmagának, egyre ócskább anyagokból és alkatrészekből készülnek az egereik.

Az Ozone-t felejtsd el, a világ legócskább lézeres szenzorja van benne (még irodai munkára is alig alkalmas).


8 ezerért a Logitech g100s a legjobb, 12 ezerért a CM Storm Alcor, 16 ezerért a Logitech g402.


[link]


A billentyűzet teljesen mindegy, egy 10 ezres membrános sem jobb minőségű, mint egy 2 ezres. A mechanikus már más tészta, de azok 20 ezernél kezdődnek.

2015. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos eddíg nemigazán érdekelt a gyorsaság, miért is fontos ez? :D olyan gyors amilyen gyorsan húzom, nem?
2015. okt. 29. 10:43
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Mit szóltok ehhez a billentyűzethez? :D

2015. okt. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!