Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8 GB os maxel pendrive om...

8 GB os maxel pendrive om van. Mennyi az élet tartalma ha mindennap használom?

Figyelt kérdés
Képszerkesztésre, illetve táblázatkezelésre, és programozásra használom. vagyis az egész anyagom amin dolgozok maximum 2 gb ot foglal.
2015. okt. 24. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány év garancia van rá?
2015. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimum 1-2 év.Ez a használati gyakoriságtól függ (hogy mennyit írsz rá naponta stb.).Pendrive-ból szerintem Kingston(6 éves működő 2GB-os Kingston pendrive a monitor mellet...)
2015. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a csomagolás szerint 2 év garancia
2015. okt. 24. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
élettartam
2015. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
86%
Egy valami biztos: mindig csinálj biztonsági mentést (akár felhőbe, akár (másik) gépre), de csinálj.
2015. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetesen havonta szoktam 2 példányba csinálni :) az egyiket egy olyan pd re rakom, amit nem minden nap veszek elő.A másikat meg egy olyan vinyóra, amit szintén nem mindennap használok.Dvd lemezek kizárva, mert azokba már nem bízom meg.Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát.
2015. okt. 24. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem csak én tudtam úgy, hogy élettartalma. Pár hónapja világosítottak fel, hogy nincs ilyen szavunk
2015. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A pendrive várható élettartamára nem érdemes a nyakad rátenni. 1 hét és 10 év között bármikor bekrepálhat.


"Természetesen havonta szoktam 2 példányba csinálni :)"

Az nagggyon penge! Tehát gikszer esetén legfeljebb csak néhány heti munkád megy a levesbe? Azt meg hamar megcsinálod újra :)

2015. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Programozáshoz használj git-et, a többit meg tedd fel Drive-ra vagy vmi más cloud tárhelyre.
2015. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!