Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret vegyek?

Milyen gamer egeret vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy gamer egeret. 16e ft a keretem és ennyiből a legminőségibb kéne ja, és fontos hogy még megvehető legyen mert rendeltem egy SS Kana v2-őt és másfél hónap után derült ki hogy nem tudják már beszerezni. Fontos a dpi váltó gomb,más gombot szerintem úgysem használnék. A vezetéknélküli is szóbajöhet de ne elemes legyen és ne menjen semminek a rovására. Köszönöm a segítséget ;)

2015. okt. 20. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejon az A4Tech Bloody szeriaja. Jelenleg egy ilyet hasznalok a laptopomhoz:


[link]


viszont van otthon egy vezetekesem es az is tok okes:

[link]


Ebbol a csaladbol amik jok meg es vezetekes/nelkuli fajtabol valoak azok ezek:

[link]

[link]

[link]


Nagy elonynek tudom kiemelni a fem talpat meg a gorgot. Fogtam mar Razer Mamba egeret is, de ennek a gorgoje jobban tetszik, kenyelmesebb es sokkal jobbancsuszik minden feluleten. Mindjart ugy hangzok, mint aki reklamozza a termeket :))

Szoval nekem nagyon bejon.

2015. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A vezetéknélküli nem megy a pontosság rovására ?
2015. okt. 20. 09:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Játékra nem jó a vezetéknélküli, maximum laptophoz nyújt elfogadható teljesítményt, ahol nincs akkora interferencia és megbízhatóbb a kis távolság miatt. Egyébként is túl nagy felár a semmiért és még elemes macera is van. PC-hez csak vezetékes jöhet szóba.
2015. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Ezek akkumulatorosok, nem elemmel mukodnek, lehet hasznalni vezetekeskent is, az interferenciat az A4Tech-esek megoldottak, stb, stb. Ezenfelul termeszetesen igazad van, PC melle nem sok ertelme van vezetek nelkuli egernek, ezert is linkeltem be az otthonit is(V8M), amit PChez hasznalok, az vezetekes, de kb felepitesben es mukodesben ugyanaz, mint az R8A. Az a gond, hogy 16ezerig szerintem sokkal jobb egeret nem talalsz, a jobbak 20-25-tol kezdodnek, amennyi nekem sem tellett ra. Es tenyleg nagyon nagy plusznak emelem ki a gorgot es a talpait, mar egy eve hasznalom es a legkisebb gondom sem volt vele.

2015. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a Keep Out egerekkel vagyok nagyon megelégedve. Pontosak, jól összerakottak, x4 és attól felfelé széles listán skálázható a dpi, makrósok. Minden igényt kielégítettek számomra.
2015. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem hiába vetted volna az sskana v2 egeret mivel plam grift fogása van adns avago 3080 szenzor ami az egyik legjobb a piacon !! nézd meg a zowie egereket azok is ilyen jó minőségűek ilyen szenzorral szerelve és a fogása is ugyan ez.
2015. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeséget mondok de azt olvastam hogy nagyon lassú a zowie egerek kattintásra való válaszidejük.Vezetéknélküli meg azért kéne mert a mostani egerem kábele gyötrelem (bár lehet hogy azért mert egy 1000ft-s tesco-s van és volt)
2015. okt. 20. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:

A4Tech, Keep Out és a többi szemét helyett ennyiért már normális egeret is kapsz. Milyen fogásod van? (palm/finger tip/claw grip)

A kábelt nyugodtan oda lehet ragasztani valamihez.

2015. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8ms válaszidő az irodai szint (125Hz egér), egy gamer egér rendszerint 1000Hz-es (1ms válaszidő). Könnyen meg tudod nézni bármelyik egérnél.
2015. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát valahol a finger tip és a claw grip között.
2015. okt. 20. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!