Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptophűtő miért mondják,...

A laptophűtő miért mondják, hogy nem használ? Hiszen ha 10 fokban játszol jobban bírja mintha 40 fokban tolnád?

Figyelt kérdés
Pl Lenovo y50-70ről lenne szó

2015. okt. 19. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudtam volna hogy ezek ilyen durvak akkor nem koltottem volna dragabb legkondira.. :(
2015. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hiszen ha 10 fokban játszol jobban bírja mintha 40 fokban tolnád?"


Ez most így mi?

2015. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha 10 fok a hőmérséklet a lakásban és úgy játszol GTA V-t kisebb az esély a túlmelegedés miatti teljesítmény csökkenésre, mintha 40 fokban játszanál!


Ezért kérdezem, hogy a laptop hűtő mivel ugyanezt a hatást éri el a laptopra nézve miért mondják, hogy nem használ semmit se

2015. okt. 19. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor van 10 fok a lakásban,ha nem fűtesz most pl,és nyitva hagyod az ablakot.


A notebook hűtőnek semmi köze ehhez.

Még egy általános iskolás gyerek is tudja,hogy egy ventillátortól nem lesz hidegebb,csak mozgatja a levegőt,így elvezeti a hőt.


Vagy én már nem értem mi ez a 10 meg a 40 fokos dolog.

Meg hogyan kapcsolódik ez egy notebook hűtőhöz.

2015. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használ, de nem 30 fokot. Ismered te a celsius skálát?
2015. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:
A notebook hűtő akkor segít, ha maga a noteboook átforrósodik.
2015. okt. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Komplikato ***** válasza:
A notebook hűtők többsége csak ráfúj egy kis levegőt a készülék MŰANYAG burkolatára, gyakorlatilag max. 1-2 fokot hűt rajta. Ez alól kivétel ha fém burkolata van. Akkor ér valamit ha olyan az elrendezése ami a szellőző réseket hűti pont. A legtöbb kapható "hűtő" tényleg pont nem ér semmit. Másrészt van olyan hűtő ami egy sima fém (alumínium) lap és többet ér mint a ventilátoros megoldások. Az is igaz, hogy ha külön hűtő kell a biztonságos működéshez, akkor már megette a fene.
2015. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!