Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani monitorokat?

HackeR_BananA kérdése:

Tudnátok ajánlani monitorokat?

Figyelt kérdés
Nem sokára gépet szeretnék vásárolni és ugye ha játszani is akarok vele akkor kéne egy monitor mert anélkül nekem nem megy (ha valakinek igen akkor az tud valamit) ,olyan monitor kéne ami nem kicsi (17") ,de nem is nagy (24"-x"), főként játékra kéne, és lehetőleg nem olyan legyen hogy egy hónap múlva az eladót kéne ledobnom vele. A válaszokat előre is köszöm! Ha még kéne plusz információ akkor írjatok bátran! (Mert mindenki ki írja: 13/f) ;)
2015. okt. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért akarsz venni?
2015. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh azt elfelejtettem ki írni! :D egyébként 20-30 000ft környékén de ha 20 felé közelebb lenne annak jobban örülnék.
2015. okt. 18. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért csak analóg D-sub (VGA) csatlakozós monitorokat kapsz,amikért már nem szabad pénzt adni.
2015. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Multkor láttam a media marktba egy 17,5"-os samsungot, akkor 25k-ért szarok a 19"-osok?
2015. okt. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!