Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Invitel wifi? Részletek lent.

Invitel wifi? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Most álltunk át az invitelre. kiépítették az optikai hálózatot a lakásban, amit, ha tudom, hogy így csinálnak meg, tuti én maradok itthon és nem az asszony -.-

Szóval elcseszték a netkábelt, mert nem jön rajta a jel, csak kifele megy. Ezért inkább vettem egy usb-portos wifi-antennát.

Viszont nagyon gyatra a jel. Pontosabban maximális az erősség, viszont a gép nem tudja kihasználni.

Az lemaradt, hogy inviteles a router.

mobilokkal is ezt tapasztaljuk.

Mit lehet tenni?

Esetleg erősebb antenna a routerre?


2015. okt. 16. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az invitel egy nagyon lehúzós banda. 2szer akadtam velük össze, hát durva sztori volt mindkettő..
2015. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jobb mint, a upc, ahol szó nélkül kikapcsolták a szolgáltatást, mert hogy tartozunk és közben egy fillér tartozásunk sem volt. (4xer játszották el. 4 egymást követő hónapban)4szer mehettem lobogtatni a csekket, hogy már 3 hete be van fizetve és a kövit még nem küldtétek(jövőhavit)



De a lényeg. Milyen antennát érdemes venni a kütyüjükre?

Odáig eljutottam, hogy energiaitalos dobozt szétvágva egy parabolát dobtam rá kb és így hatékonyabb, de ez csak egy tessék-lássék fél megoldás.

2015. okt. 16. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!