Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy el folyton a Wi-Fi...

Miért megy el folyton a Wi-Fi Windows 10 alatt?

Figyelt kérdés
Az Acer E1-571 típusú laptopomon (amióta Windows 10-re frissítettem) rendszeresen megszűnik a Wi-Fi kapcsolat, és csak akkor lehet újra csatlakozni, hogyha újraindítom. Ha elmozdítom, biztosan elmegy a kapcsolat, de elég gyakran (látszólag) ok nélkül is hajlamos erre. Mellesleg amikor Ubuntu volt rajta, akkor is volt hasonló probléma, viszont Windows 7-nél nem jelentkezett. A modemmel nincs probléma, más gépeknél nincs ilyen hiba. A driverek frissítve vannak. Probáltam a Windows 10 Wi-Fi hibakeresőjét is, de azt mondta, nincs semmi baj. A hálózati kártya típusa: Qualcomm Atheros AR5B125 Wireless Network Adapter.

2015. okt. 15. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Windows 10 a baj.

Soknak van vele problémája,legtöbbnek akik előző rendszerre frissítették rá,nem tisztán telepítették fel a 10est.

Ha te is közéjük tartozol érdemes újratelepítened,ha utána is jelen van a probléma,akkor valóban nálad is Win 10 hibája.

2015. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor feltelepítem tisztán, és ha úgy se jó, visszarakom a 7-est.
2015. okt. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!