Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy teljesítményű géphez...

Nagy teljesítményű géphez (gtx970, x99 alaplap,64gb ram, i7 5820k,750w táp) milyen gépházat vennétek?

Figyelt kérdés
Konkrét tippeket várok
2015. okt. 12. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és jöhetnek a processzorhoz hűtő tippek is. Köszönöm! :)
2015. okt. 12. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat, ami szerinted szép, és befér az alaplap. Ez még nem "annyira" nagy teljesítményű (hiszen tudjuk, PC-knél a határ a csillagos ég, más kérdés, hogy megéri-e egyáltalán a Quad SLI Titan X), szóval a túlmelegedéssel valószínűleg nem kell foglalkoznod. Ha már előjött a procihűtő és látom unlock-olt procid van, akkor gondolom a vízhűtés is opció. Ebben az esetben mindenképpen olyan házat keress, amiben van opció a vízhűtés beépítésére. Márkák amikre érdemes figyelned: NZXT, Corsair, Coolermaster, Fractal Design. Biztos van még jópár, amit érdemes venni (sőt, házzal azért elég nehéz mellényúlni, ha az alaplap mérete stimmel), de ezekben biztos nem fogsz csalódni.
2015. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebbe szerintem akármilyen hűtés elfér

Phanteks Enthoo Primo

2015. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk sztem ez elég nagy teljesítményű gép, hiszen a 6 magos (12 szál) proci és a 64GB RAM nem igazán hétköznapi, gondolom komolyabb munkára kell és nem játékgép. Persze lehetne combosabb is, főleg videokártya terén, de azért a GTX970 sem gyengusz, főleg ha a játék nem is fő opció. A tápegység viszont kicsit túl lett lőve, jóval kisebb is elég lett volna szerintem.

Házból van választék bőven, kérdés, hogy milyen hűtést szeretnél, mennyi merevlemezt használnál és inkább az extrém szellőzés vagy a zaj és porszűrés a fontosabb. Nekem például a Cooler Master Silencio 650 egy szimpatikus ház az Én igényeimhez.

2015. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Silverstone Raven RV-05 White Black Window
2015. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!