Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll le a videókártya?...

Miért áll le a videókártya? TÖBB LENNT.

Figyelt kérdés
Gigabyte Nvidia GeForce GT 630 1GB 128 bit leáll amikor mondjuk játszani akarok a COD Black Ops 2 Zombi-val vagy tök mindeggy milyen játékkal, sőt még simán ha youtubozok akkor is leáll.Nvidia drivert frissítettem a legújabbra Október 7-i ami 3 napos. Eddig csak párszor csinálta most hogy fríssítettem egyfojtába belépek a játékba és ..vga drivel leállt. Ahogy elmegy vissza is jön a kép 2 másodperc múlva de így nem tudok semmit csinálni játszani stb.Mi lehet a probléma? C2D E7500 van melette meg 4GB DDR2 800 Mhz RAM.

2015. okt. 10. 02:44
 1/3 anonim válasza:
Valószínű, hogy hibás driver van hozzá feltelepítve. Távolítsd el a jelenlegi drivert, és az eredeti drivert rakd fel. Ha nincs meg neked az eredeti driver, akkor töltsd le a DriverPack Solution 13-at és abban is vannak videókártya driverek és onnan rakd fel a drivert. A program ki is keresi neked, hogy melyiket rakd fel.
2015. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hőfok és ventillátorsebesség.

Valószínűleg túlmelegszik a videókártyád és leállítja magát.

Csak találgatok de én tennék egy próbát hogy beszerelek egy plusz ventillátort a gépedbe ami kintről befele fújja a levegőt a videókártyára és plusz hűtést ad neki. nekem bejött ;) remélem jó lesz neked is, sok sikert!

2015. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A driverrel volt a gond sikerült felraknom azóta nem csinálja ezt. A hőfök nem volt probléma mert játék közben is COD BO2 Max beállításon letettem a játékot az asztalra SpeedFan-t megnyitottam és csak 58 fokos volt a VGA, szerintem ez nem magas.
2015. okt. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!