Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a monitor egy...

Miért nem megy a monitor egy másik gépen?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek eladtam a Samsung monitorom, viszont nem működik neki, lila az egész, amikor bekapcsolja és tölt akkor is. Kép róla : [link] A monitor én gépeimen tökéletes ment (mind a 2 nvidia volt) csak az övén nem megy. A monitor hibátlan állapotú, amit tudni kell még,hogy neki nem ment bele alapból a csatlakozó, ezért átalakítót is kellett vennie a géphez hogy belemenjen a kábel. Neki "Gigabyte hd 7770 ghz edition" videókártyája van. Mi lehet a gond,esetleg lehetne ezt valahogy orvosolni, vagy másik monitor kell?

2015. okt. 8. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez vagy a kábel probléma vagy a kártyáján nem jó az érintkezés a kimeneten.
2015. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 +1


Valószínűleg kontaktos a kábel.

2015. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha kábellel van a gond, akkor nem értem hogy másik gépen miért megy.
2015. okt. 8. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azzal a kábellel van összekötve akkor ezek szerint, szóval a kártyájával lesz a baj, próbálja meg másik kimeneten.
2015. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kábelhiba, nekem is ez volt.


Nálad azért megy, mert máshogy áll és akkor épp jól érintkezik :D

2015. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mind a 2 gépembe nekem jól érintkezett és az ő gépén pedig nem?:D Elég fura, akkor vegyünk 1 új kábelt?
2015. okt. 8. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Kábelt vehetsz de lehet, hogy maga a videókártya szar. Csak egy kis tanulságnak írok neked valamit. Egyik ismerősöm panaszkodott még régebben, hogy zöld lett a képernyő. Azt hitte a monitor a szar, vett helyette egy újat kb 30 rongyért és utána is zöld volt a monitor. Kiderült, hogy a videókártya volt a hibás. Szóval figyelj rá, hogy melyik is a hibás biztosan.
2015. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem ezt is, viszont előző monitorral pedig stimmelt neki minden..:/ Nem nagyon értem, hogy mi lehet itt a gond.
2015. okt. 8. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
felbontása? lehet régi a kártya és nem bírja kezelni a felbontást.
2015. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!