Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez a konfighoz?...

Bogaz kérdése:

Mit szóltok ehhez a konfighoz? Minden alkatrész paszol?

Figyelt kérdés

Proci:Intel Core i3-4170 3,7GHz LGA1150 3MB Cache Boxed CPU - 33 ezer

Alaplap: ASRock B85M Pro3, Sockel 1150, mATX - 15 ezer

Memória: 2x4gb-Kit Crucial Ballistix Sport Series DDR3-1600, CL9

Ház: Aerocool GT Black Edition Midi Tower - - 7500ft

Táp: Corsair VS Serie VS550, Non-Modular, 80+ - 15 ezer

Videókártya: Sapphire Radeon R9 280X VAPOR-X TRI-X STD WITH BOOST (UEFI) 3072MB GDDR5 - 57 ezer ft

SSD-m már van.


Mit változtatnátok (a házba be fog férni a 3 ventis videókártya?)? Sajnos több pénzem nem nagyon van. Viszont, ha pár ezer forint jelentős teljesítménynövekedést okozna, akkor ne tartsátok magatokban:)



2015. okt. 8. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy darab 8GB-os RAMot vennék, hogy a jövőben tudd bővíteni 16 GB-ra.
2015. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom a tanácsod. A többi alkatrésszel minden ok?
2015. okt. 8. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, midnen ok.

Arra még figyelj oda, hogy a számítógépházba beférjen a videókártya. Ha a 3 ventillátoros változatot választottad, akkor meg végképp, mivel annak a hossza 307mm. A számítógépháznál pedig azt írja, hogy egészen 295mm-es videókártyák férnek bele, szóval erre is kell figyelni. Választhatsz másik számítógépházat, ilyen árban leginkább a kinézet a döntő, szóval azt rádbízom :)


A videókártyára pedig hol találtál rá ilyen olcsón?

2015. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a pacsi.

Németországban élek. Az árakat csak azért írtam forintban hogy ne kelljen szorozgatnotok. A házba tuti nem fér bele a kártya? Úgy láttam 40cm hely van neki.

2015. okt. 8. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyha azt irja, hogy 40cmhely van neki, akkor belefer, lehet csak en talaltam valami masik hasonlo nevu hazat :)
2015. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!