Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a videó kártyát...

Filarim kérdése:

Nem ismeri fel a videó kártyát a gépem. Én vagyok a béna, esetleg elromlott végleg az adott videó kártya? ( Lent a többi )

Figyelt kérdés

A minap teljesen szét szedtem a gépet, ezzel együtt persze a videó kártyát is. Nem először szedtem szét teljesen az egész gépet, mindig piszkos/poros volt, és ki kellett takaritanom. Tehát a lényeg hogy mindent össze szereltem ahogy kell, ( mivel régi a gép ki szedtem a mostani alkalommal a flopi, é s a CD/DVD meghajtót is ), bizony mikor berakom a videó kártyát, majd bedugom a monitor kábelt, nem reagál, nincs kép. Minden jó, normálisan bootol a gép, de nem tiltja le az alaplapi integrált videókártyát a gép, mert ha át dugom a kábelt, akkor jó a kép.


Tehát BIOS-ban áttettem PCI-E-re hogy letiltsa az integráltat, de ez nem sikerült, ugyan úgy rossz, és nem megy az új videókártyával. Azzal is próbálkoztam hogy kiszedem a videókártyát, és az integrálttal beinditom a gépet, majd kitörlöm az illesztőprogramot ( drivert ), majd úgy próbálom meg az egészet újra.


A videó kártya halt meg, vagy egyszerűen én vagyok a buta hozzá?


Köszi előre a választ.



2015. okt. 7. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!