Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Y510P videókártya...

Lenovo Y510P videókártya prioritás probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendelkezem egy Lenovo y510p laptoppal, amelyben található egy integrált intel videókártya és egy dedikált GeForce GT 755M. Nem értem pontosan, hogy lehetséges a kettő közt váltani. Illetve az Nvidia vezérlőpultban átállítom, hogy mindig a GT755-el fusson, azonban néhány játék így is az intelről próbálkozik, ugyebár hiába, mert túl gyenge. Van valami trükk ezen kívül? Én rontok el valamit esetleg vagy nem gondolok valamire?


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. okt. 7. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
a globális beállításokban állítottad át, hogy minden az nvidiával fusson? nekem még am sose volt vele gondom, uh nagy eséllyel te néztél be vmit. Am van helyi menüje: egy játék ikonjára jobb klikk, majd ott a futtassa nagy teljesítményű... opcióval (nem tudom fejből, mert letiltottam azt a menüt) és mennie kell. Esetleg frissítsd drivert vagy használd az eredeti lenovosat.
2015. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen globálisan állítottam be, viszont kipróbáltam az ikonos dolgot és így teljesen jó minden. Köszönöm szépen!

2015. okt. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!