Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1151-vagy 2011-e? Mire építsek?

Intel nvidia kérdése:

1151-vagy 2011-e? Mire építsek?

Figyelt kérdés

A Cél egy nagyon erős játékgép! Mindenképpen Titán x sli, vagy 980TI sli! Melyik foglalat legyen! Ja meg melyikbe mennyi memóriát tegyek pl elég mindbe a 16 giga,vagy több legyen?


Előre is köszi a válaszokat!


2015. okt. 7. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak 2 videokártyát akarsz, akkor 1151, 3-nál már kevés lehet a pci-e lane. A 2011v3-ak nem játékra vannak tervezve. Egyrészt sok a szál, de alacsonyak az órajelek, ami a renderelésnek kedvez csak, másrészt pedig mivel nincs bennük IGP, így nem tudsz profitálni semmit a majdani heterogén multiadapter funkciójából. Szóval teljesen elegendő egy húzott i7. 16GB pedig bőségesen elegendő.
2015. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon túllőni a célon szerintem. A 2011 platform inkább már munkaállomás kategória azaz komoly munkára való, ahol határidőre készítenek bonyolúlt, időigényes munkákat. Azért a Játék valamilyen szinten behatárolt erőforrás igényű felhasználás azaz nem kell hozzá húsz processzormag meg több tucat GB memória, mert felesleges, nem lehet kihasználni. Eleve pénzkidobás szerintem ilyen mértékű csúcs gépet építeni...
2015. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt nem írtam le ,hogy igazából nem csak játék. Hanem szó szerint mindenre kell.
2015. okt. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!