Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 512MB VRAM kb mikorra kell...

512MB VRAM kb mikorra kell majd a játékokhoz minimumnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:55
1 2
 11/20 anonim válasza:

nem mikor, hanem: melyik felbontásban és beállítással?

persze ott a gpu is kevés lesz

2010. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

20:51


És ezt megmagyaráznád, hogy PC miért jobb (játék szempontjából), mint a konzol?

Pár érv konzol mellett:

- nem kell évente cserélni

- nincs hibás játék (mert ugye gépre viszonylag gyakorik hiba, hogy ilyen-olyan indok miatt kilép windows, stb)

- nem kell telepíteni a játékokat (bár PC-re is csak egyszeri alkalom, de most nem ez a lényeg)

- sokkal jobban van optimalizálva a játék, mert míg pc-n több ezer féle hardver-összeállítás van, addig konzolból csak 1

- jobb grafika

És lassan ott tartunk, hogy konzolra több játék is jön ki.

Emlékszem régen még alig voltak xbox játékok torrenten seedelve, most meg már többen seedelnek egy konzolos játékot, mint egy PC-set.


De várom az érveidet PC mellett, egér+billentyűn kívül nem tudom milyen indokod lesz, de a joystick-hoz is 1-2 nap alatt hozzászokik az ember.

2010. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mondok egy jó indokot: ha nem lennének konzolok, akkor:


-a PC-re is igaz lenne minden, amit írtál

-elég lenne csak PC-t tartani otthon, nem mindkettőt, mint most sok ember esetében

-nem lenne egy sarki k*rva a játékipar

-nem ömlene annyi szenny játék, mert nem lenne tucattermék

-joystickal nem tudom hogyan játszol stratégiát, RPG-t, FPS-t vagy szimulátort (egy rendes szimulátor az egész billentyűzetet kihasználja, nem 5 gombot).

2010. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

jajj :D haggyuk már ezt :D

nem ez volt a kérdés :P

ki milyen párti.

2010. márc. 17. 07:05
 15/20 anonim ***** válasza:

Jó ha van PC(netezésre ,meg sok minden dologra) ,de JÁTÉKRA ismétlem JÁTÉKRA a konzol.Na és persze filmnézésre is.Egy nagy TV-n sokkal élvezetesebb játszani,mint egy kis xar monitor előtt.



Nem csak a Vram számí a VGA-kban,hogy milyen nagy pl. egy GeForce 9400 GT 1 gb. messze nincs olyan jó,mint egy GeForce 9800 GT 512 mb.a bit is fontos pl. 9400-as 128 bit-es ,de a 9800 -as már 256.

2010. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ezzel tisztában vagyok.

és ne legyen téma az h konzol vagy pc...

2010. márc. 18. 13:37
 17/20 anonim ***** válasza:
sztem is a pc sokkal királyabb konzol-nál ha úgy használnám h. játékra,filmnézés stbstb akkor előbb-utóbb meghal az olvasófej egy pc-n meg évekig is jó és mióta jobb a grafika konzolon? Ha van egy jó géped legalább olyan szép lesz mint konzolon ezenkívül a pc többmindenre is használható a játékon kívül pl munka stb ha valamit rosszul tudok javíts ki.
2010. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ó :D azért jó az konzolban is sokáig. barátom használtan vette régen az xboxát, és még mindig semmi baja. pedig már nem mai darab. ha meg elromlik megjavittatja az ember :D azért megesik h maga a grafika szebb konzolon, mert manapság inkább azokra irják a játékokat, és csak átportálják gépre... persze van h ugyanolyan. mostmár kezdek am én is konzol párti lenni, azért akarom védeni ennyire :D azért van rossz is benne. xboxon nincs élsimitás, psn nemtudom, de szerintem ott sincs, és ebben a gép mindent aláz, mert elég undorito h külön játékra veszek valamit de nem képesek annyit megcsinálni h lehessen benne élsimitás (bár ez megszokható). de viszont konzol sokkal olcsóbb. viszont azért fpseket nehéz nyomni. bár régen toltam ps2-n. az is megszokható :D na de amég te megveszed 60ért mondjuk az xboxot vagy 80ért a ps3-t h ingyen legyen a net is meg legyen bluray és full hd, addig abból még a legerősebb videokártyát sem kapod meg... azért a gépet jo ha évente kétévente huzza az ember még akkor is ha nemrég a legjobb dolgokat vette meg (bár azért ilyenkor nem tul fontos még, csak a technika világának a haladása miatt kellene). és az valljuk be h alapbol fél milla körül van, sőt még több is meglehet (soookal több), ha tényleg mindenből a legjobb. és konzollal meg elvagy jópár évig beújitás nélkül. és az exclusive játékok. bár az xboxnak is megvannak az exkluziv cimei, de a ps3-nak is, és szerintem azokért már alapbol megéri, ugyanis ha valami PC exclusive akkor az teljesen más tipusu játék mint amit konzolra szoktak csinálgatni. pcre általában a stratégiaiak az exc.-ok konzolra meg nagyon akciódus TPS-k meg FPS-k és az utobbiak engem jobban vonzanak. meg nincsenek olyasmik h nem jol vannak optimizálva. most az a véleményem h a jo ugy h egy konzol és mellé egy olcsó gép, hogy lehessen más dolgokat is csinálni. bár a legjobb ha minden konzol van és mellé a legfaszántosabb gép :D bocs ha zavaros voltam vagy valami :D
2010. jún. 30. 00:33
 19/20 anonim ***** válasza:
ps3 mon vagy xbox-on mennek a másolt szal letöltött gémek mer azt nem tudom és ha van rá megoldás akkor az mennyibe kerül? mer én tuti nem vennék meg rá játékot h. még azér is fizessek am tényleg jó a amit írtál pl igazad van h. nem kell optimalizálni mer ugyis jól megy de am lehet rajtuk felbontást állítani pl ha mongyuk rákötném valami x colos plazmára szal valami hatalmas nagyra és annak a felbontásán menne még akkor se röccenne meg?
2010. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
alapbol a legnagyobb felbontást adja (psnél 1920x1080, xboxnál joval kisebb, 1280x720 vagy valahol ezen a környéken van. ps még azért is jobb mert multis játékhoz nem kell pluszban fizetni, van bluray, bár az ilyenkre jobb ha rákeresel te, mert ugy több infot kapsz mint tőlem) max a tv nem képes rá, ezért természetes hogy menne akadás nélkül. én ugy hallottam h ps3-ra nincs még megoldás h a másolt játékok fussanak, bár lehet h rossz az infó. pontosan én sem tudom. flashelni kell, ami nem tudom mit jelent, lehet h csak egy egyszerű programot kell a hddre tenni (bár sztem nagyvaloszinuséggel itt is kell egy chip). nekem régen a ps2-t csinálták meg, oda egy külön chipet kellett beilleszteni, az akkor 10ezer volt (olyan 2003-2004ben). (szerintem most sem lehet tul drága az ilyesmi, ilyen konzolos boltokban meg lehet csináltatni) szerintem nem éri meg ilyesmit. gépen is csak akkor tudsz multizni ha eredeti cd kulcsod van, xboxon meg lebannolnak liveról ha észreveszik h flashelt konzolod van.
2010. júl. 2. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!