Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe az alaplapba belemenne...

Ebbe az alaplapba belemenne egy ilyen proci?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A foglalat egyezik,csak nem vagyok benne biztos hogy kéne-e jobb deszka alá vagy sem.


2015. okt. 6. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem, azt nem mondtad, csak azt, hogy a tuning i5 alá legalább 30-40ezres lap kell, de inkább 40E-s.


Ekkor próbáltam rávilágítani, hogy nem éri meg, okosabb a jobb procit venni olcsóbb lappal és hűtővel. Mint láthatod, árban ugyanott vagy.


És itt akadtál ki, gondolom amikor rájöttél, hogy nincs igazad, a felismerés gombócot formált a torkodban és angolosan távoztál, mentve a menthetőt. Nem jött össze.

2015. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Z-s lapot se 25K-ért kell nézni hanem 30-40-ért. De inkább 40-ért és a felett."


Ebben a mondatban te hol látsz i5-öt?

Te ajánlottál egy szar Z-s lapot amire én írtam ezt a mondatot. És abban nem éppen az i5-re gondoltam hanem minden tuningos processzora. Ezért nem értem hogy jön ide az i5 meg i7 amikor alaplapokról volt szó.

2015. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
i5 prociról van szó a kérdésben. Vagyis arról beszéltünk. Illetve én nem ajánlottam azt a Z-s lapot, csak példaként említettem egy másik, jobb tuning képességű B85 lap mellett, eloszlatva azt a tévhitet, hogy csak Z-s lapban lehet húzni...
2015. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!