Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok flac fájl-t...

Miért nem tudok flac fájl-t audio cd-ként kiírni?

Figyelt kérdés
Próbáltam többféle módon, de csak nagyon ritkán sikerül, néha meg hibásan írja ki a zenét. Használtam Nero-t, Burrrn-t, Ashampoo-t, feltelepítettem flac codec-et, a Monkeys Audio-t, de rendre csak az történik, hogy végigfut az íróprogram, de üres marad a CD. DVD-ket megfelelően tudok írni. Mi lehet a probléma?

2015. okt. 6. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Audio cd-ként kell írni. Néró szépen átalakítja. Néró BurningROM-mal próbáltad? [link]
2015. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak bizonyos flac, vagy az összessel?

Mp3-at ki tudsz írni audi cd-ként pl próbáltad?

2015. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindig Audio CD-ként próbálom írni.

Mp3-ban nem igazán írtam ki cd-t, a flac fájloknál nem tudom mi lehet a gond. Volt, amikor egy bizonyos típust nem játszott le a gép, de a flac codec megoldotta.

2015. okt. 6. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel csinálhatsz írás előtt flac-ból wav-ot, utána az kiírható. [link]


Kodek hogy oldotta meg, hiszen írásnál az nem szól közbe. Vagy konvertáltál előbb?

2015. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az volt, hogy azok a flac fájlok nagyon nagyok voltak? Pl egy teljes album akár 1,5GB is flac-ban? Mert akkor az HDAudio-ból készített flac. Azt nem tudod alapból kiírni valóban audio cd-ben. Előbb konvertálni kell wav-ba, én a FormatFactory-val csináltam, utána tudtam kiírni. Ez jutott még eszembe... :))
2015. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!